مهارت های ما

طراحی 80%
بازار یابی 90%
توسعه 80%
فروش 100%
برندسازی 75%

درباره شرکت

احتراما باستحضار میرساند شرکت تهراد به شماره ثبت ۲۷۵۴۸۰ مفتخر است که در زمینه‌های فناوری اطلاعات با در اختیار داشتن کارآمد‌ترین کادر و بهترین امکانات جزو پیشگامان و مدعیان این عرصه باشد. همکاری پرثمر با طیف وسیعی از شرکتها، سازمانها، ادارات و  موسسات، مبین فعالیتهای گسترده و ساختارمند شرکت تیران ارتباطات هوشمند راد (تهراد) می باشد. استفاده اثربخش از فناوری اطلاعات منجر به موفقیت سازمان ها شده که همراه داشتن یک مشاور آگاه به منظور اتخاذ تصمیم‌های صحیح و اصولی در محیط رقابتی ضرورت می‌‌یابد.

شرکت تهراد همواره رسالت خود را به عنوان ارائه دهنده خدمات پشتیبانی بر پایه بهبود ارائه سرویس از طریق افزایش کیفیت خدمات، پاسخگویی سریع، ارتباط موثر و کاهش هزینه قرار داده است و برای رسیدن به این اهداف راهکارهای متعددی پیشنهاد می نماید که می توان به صورت اجمالی به موارد ذیل اشاره نمود:

ببینید چگونه ما کار می کنیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.